Test Drive Unlimited

Test Drive Unlimited
Akcia Test Drive Unlimited
Cena s DPH:
1.280 Sk
€ 42,49

Vytlačiť Test Drive Unlimited Vytlačiť túto stránku

Závodná hra: Test Drive Unlimited

Popis:
Pokračovanie známej automobilovej série určený priaznivcom automobilových i motocyklových závodov. Hra ponúka celkom 125 vozidiel a motoriek známych značiek (Lamborghini, Ducati, Aston Martin, Mercedes, Saleen, Shelby, Jaguár), pričom všetky stroje do posledného detailu odpovedajú svojim skutočným predlohám. To platí nielen o zovňajšku, ale aj o interiéru a doplňujúcich (sťahovacie okná, rádia, klimatizácia a ďalšie vybavenia).

Okrem klasických módov v hre sa môžete zúčastniť celej rady špeciálnych súťaží, turnajov, ilegálnych závodov a misií, v nich získavate peniaze a za tie si kupujete a upravujete nielen nové vozidlá/motorky, ale aj domy a garáže. Zmienku si zaslúžia i možnosti tvorby vlastnej postavy, zakladanie spolkov, klubov a únie, detailné štatistiky. V hre môžete tvoriť aj vlastné turnaje, či závody s využitím viacerých ako 1000 míľ havajských ciest a diaľnic.

Minimálna konfigurácia:
Windows 2000, XP, Vista[32bit], procesor 2400MHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 256MB RAM, 8.00GB voľno na disku, DVDROM

Telefonické objednávky

Ďalšie hry Závodné hry na PC

Najpredávanejšie hry

Tvorba web stránok & webdesign by AM