Commandos Antológia

Commandos Antológia
Cena s DPH:
VYPREDANÉ

Vytlačiť Commandos Antológia Vytlačiť túto stránku

Stratégia Commandos Antológia

Popis:
Commandos Behind Enemy Lines: Je rok 1940 a Vy ako veliteľ špeciálneho komanda anglickej armády ste so svojim oddielom nasadený do niekoľkých veľmi nebezpečných operácií v západnej Európe. High colorová grafika s rozlíšením 640 x 480. 24 ťažkých misií v kompletnom 3D svete. Viac ako 50 druhov bojových vozidiel, budov a nepriateľských vojakov. Rada špeciálnych svetelných efektov.

Commandos 2 Men of Courage: Pokračovanie fenoménu menom Commandos prinesie všetko, čo ste si len mohli priať. Nové misie vášho komanda vás zavedú do nemeckého väzenia, ponorkovej základne v severnej Európe, na lietadlovú loď a dokonca i na japonskú vojenskú základňu. Všetko v lepšom spracovaní, s viacerými strategickými i akčnými možnosťami a veľmi dobrou hravosťou.

Commandos 3 Destination Berlin: Sú tí najlepší koho Spojenci majú, prijmete zodpovednosť a stanete sa ich veliteľom? Dokáže šesť mužov zmeniť priebeh vojny? Skúste to. Hra sa tentoraz bude odohrávať v troch miestach v Európe, vaši Commandosovia pomôžu vyhrať vojnu o Stalingrad, zúčastnia sa vylodenia v Normandií a nakoniec sa popozerajú i do samostatného Nemecka a to priamo do Berlína. Osud Európy leží i vo vašich rukách.

Minimálna konfigurácia:
Windows 98, 2000, XP, procesor 700MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 2.00GB voľno na disku, DVDROM, 256 MB RAM pre Win 2000 a XP

Telefonické objednávky

Ďalšie hry Strategické hry na PC

Najpredávanejšie hry

Tvorba web stránok & webdesign by AM