Dark Messiah of Might & Magic CZ

Dark Messiah of Might & Magic CZ
Akcia Dark Messiah of Might & Magic CZ
Cena s DPH:
1.170 Sk
€ 38,84

Vytlačiť Dark Messiah of Might & Magic CZ Vytlačiť túto stránku

RPG hra Dark Messiah of Might & Magic CZ

Popis:
3D akční titul okorenený len veľmi jemnými PRG prvkami, ktoré vás zavádzajú do nepreskúmanej časti sveta Might & Magic, regiónu Ashan, ktorý je zakliaty apokalyptickým proroctvom. Tím proroctvom je Temný Mesiáš.

Ste obsadený do úlohy mladého hrdinu Saretha, ktorý bol trénovaný v umení boja i mágie, aby sa stretol práve s Temným Mesiášom. Skôr ako sa k nemu dostanete, budete musieť prejsť s 12 úrovňami sveta Ashan, kde na vás bude čakať široká škála nepriateľov vrátane drakov, goblinov i nemŕtvych, s nimi budete vy ako Sareth bojovať s prostredníctvom devastujúcich kúziel a s viacerými strelnými zbraňami, bodných i sečnými.

RPG prvok v hre predstavuje možnosť voľby povolania (mága, bojovníka, vraha), vylepšovanie základných vlastností (zranenie, zdravie, odolnosť, rýchlosť) a učenie nových útočných i obranných pohybov a kúziel.

Nechýba ani podpora multiplayera pre 32 hráčov skrz LAN i internet, kde máte na výber z 4 povolaní a 2 rás. K dispozícií sú aj módy klasické (napríklad DeathMatch), ako i nové (Evolution). O technologický základ hry sa postaral Source enginme od Valve použitý na Half-Life 2, ktorý zaisťuje nielen vizuálnu príťažlivosť, ale aj slušný výkon na širokom spektre rôznych konfigurácií, rady špeciálnych efektov, podpory reálnej fyziky, vysokú interaktivitu miest a ďalšie.

Minimálna konfigurácia:
Windows XP, procesor 2600MHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 7.00GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta nVidia GeForce FX/6/7 a vyššia alebo Ati Radeon 9000 a vyššia

Telefonické objednávky

Ďalšie hry RPG hry na PC

Najpredávanejšie hry

Tvorba web stránok & webdesign by AM