Guild Wars: Nightfall

Guild Wars: Nightfall
Akcia Guild Wars: Nightfall
Cena s DPH:
1.250 Sk
€ 41,49

Vytlačiť Guild Wars: Nightfall Vytlačiť túto stránku

MMORPG hra Guild Wars: Nightfall

Popis:
Už druhý datadisk k on-line svetu Guild Wars, ktorý odkrýva ďalšiu časť epického príbehu v novom svete, ktorý môžete objavovať buď sami, alebo najlepšie v spoločnosti ďalších hráčov. Nechýbajú ani gildy, súboje v arénach, celá rada misií i questov a hlavne možnosť vypracovať si postavu podľa svojich predstáv. Hlavnou novinkou datadisku sú dve nové profesie – Dervish a Peragon.

Dervish je svätý bojovník zvierajúci kosu, ktorý dokáže jedným úderom zasiahnuť niekoľko nepriateľov naraz. Vzhľadom k tomu, že ide o kombináciu bojovníka a mnícha, dokáže nepozorovane vyvolávať kúzla i uprostred boja, aby potom všetkých nepriateľov okolo prekvapil svojim devastujúcim útokom. Dervish v bitke nepoužíva žiadne zvláštne brnenie. Je oblečený do jednoduchého obleku a ochranu v bitke mu poskytujú kúzla. Cez ne si môže zaistiť dočasnú nezraniteľnosť, dokáže odvracať útoky nepriateľov, alebo proti nim využívať ich elementárne útoky.

Paragon je vynikajúci veliteľ, ktorý používa štít a kópiu a dokáže prostredníctvom výkrikov a zaklínania poskytnúť sám sebe i svojim spolubojovníkom rôzne ochrany, alebo boosty. Používa brnenie zložené z celej rady častí vyrobených z rôznych materiálov vrátane železa, kože, slonoviny a periel. Zároveň je strážnym anjelom Elonianov, ten má na svojom brnení anjelský motív, väčšinou biele krídla. Paragon je zmocnenec boha na zemi, ktorý vo svojom živote zažije okamihy, kedy by mal zomrieť, ale nezomrel.

Minimálna konfigurácia:
Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1000MHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 3.00GB voľno na disku, DVDROM, ATI Radeon 8500, GeForce 3 alebo 4 MX, DirectX 8.0, pripojenie k internetu

Telefonické objednávky

Ďalšie hry MMORPG hry na PC

Najpredávanejšie hry

Tvorba web stránok & webdesign by AM